KONST / Litografier / Färglitografi 14188465
nr 1418 8465
Sven Erik Johansson
(1925-2020), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 121/350, daterad 1981, komposition, 59x42 cm, yttermått inklusive ram: 76x58
Sven Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1925, död 2020.
måndag 13 september 2021
kl 18:37:35
Sven Erik Johansson
Läs mer om Sven Erik Johansson